Zapraszamy do obejrzenia spotkania z Agnieszką Maszewską, wiceprezeską Fundacji Rejs Odkrywców oraz szefową marketingu i komunikacji w Jet Line, która reprezentowała Koalicję Liderzy Pro Bono podczas spotkania z przedsiębiorcami społecznymi z Turkusowego Klubu Przedsiębiorców Społecznych.

Link do nagrania: TUTAJ

„Gdy rozpoczęła się pandemia, byłam w takim oto momencie:

  • w życiu fundacyjnym (Fundacji Rejs Odkrywców) – za tydzień powinniśmy wypływać w Rejs z młodzieżą, do którego przygotowywaliśmy się od września, Rejs ma być we Włoszech i wszyscy się na to cieszyliśmy – ale jest lockdown i nigdzie nie pojedziemy;  
  • w życiu prywatnym –  na 19 kwietnia mam bilet do Katmandu, mam lecieć na trekking i wspinaczkę na sześciotysięcznik, do czego przygotowuję się od jesieni…”

O tym, że opanowanie, spokój, regularny kontakt z zespołem, koncentracja na zadaniach i wspólnym celu oraz dobra komunikacja w firmie pomagają przetrwać trudny czas.

O zarządzaniu sobą i ważnych rytuałach podczas pracy zdalnej.

O tym, jak wytłumaczyć podopiecznym – młodym ludziom, że spełnienie marzenia, na które czekali przez wiele miesięcy musi zostać odsunięte w czasie, nie wiadomo do kiedy. Jak poradzić sobie z ich rozczarowaniem.

O tym, jak podjąć decyzję o rezygnacji, wycofaniu się … i nie mieć poczucia porażki.

A hasła na te czasy to: SŁUCHAJ – MÓW – DZIAŁAJ!